Fimo Hamurundan Bebek Ayakkabısı Yapmak

Evde kolay yapılan fimo hamuru çalışmalarını paylaşmaya epey bir ara vermiştim. Bu yazımda sizlere fimo hamurundan bebek ayakkabısı yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve ne yapmanız gerektiği gösterilmiş.

Yapmanız gereken fimo hamuru hazırlamak ve daha sonra resimdeki adımlara göre sizde polimer kilden bebek ayakkabısı yapmak için çalışmayı tamamlamanız yeterlidir.

Fimo hamurundan ayakkabı yapmak için sanırım epey zaman önce benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu tür çalışmaları hem seviyorum. Hem de polimer kilden yapılan çalışmalar çok güzel oluyor. İster süs olarak kullanın.

İsterseniz sevdiklerinize hediye edin. Gerçekten fimo hamurundan yapılan projeler çok güzel oluyor. Şimdi sizleri fimo hamurundan spor ayakkabısı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

fimo-hamurundan-bebek-ayakkabisi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29741629

 

Kumaştan Sandalye Kılıfı Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kumaştan kolay kılıf yap, evde sandalye nasıl süslenir ve evde sandalye süsleme hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir