Fimo Hamurundan Minyatür Kız Yapmak

Evde fimo hamurundan minyatür çalışmalar yapmak için bu gün sizlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde polimer kilden yapılan minyatür çocuk çalışması daha önce paylaştığımı hatırlamıyorum.

Bu yazımda sizlere fimo hamurundan minyatür kız yapmak isteyenler için güzel bir aşamalı resimli anlatım sunuyorum. Kolay bir şekilde sizde fimo hamuruyla kız oyuncak yapabilirsiniz.

Bu tür süs çalışmaları ile hem minyatür sanat becerinizi geliştirebilirsiniz. Hem de fimo hamurundan değişik çalışmalar yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde fimo hamuruyla minyatür kız yapmak için tüm aşamalar resimli anlatımda bir bir gösterilmiş. Malzemelerinizi temin ettikten sonra fimo hamurundan minyatür oyuncak yapma çalışmasına başlayabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer çalışmaları fimo hamuru kategorisinde ve hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri polimer kilden minyatür kız yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

 
 

fimo-hamurundan-minyatur-kiz-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7491.html

 

Origami Çiçek Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kağıt katlama sanatıyla çiçek yapmak, kartondan çiçek nasıl yapılır ve mukavvadan çiçek nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir