Fimo Hamurundan Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım

Fimo Hamurundan Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım

Fimo hamurundan paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Fimo hamuru ile yapılan birçok çalışmayı ilerleyen günlerde yine önünüze getireceğiz. Fimodan yapılan oyuncak çalışmalarını sitemizde bulabileceğiniz gibi eğitici tarafları sayesinde sizde kısa sürede öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı güzel çalışmalar sayesinde boş zamanlarınızı fimodan minyatür yaparak geçirebilirsiniz.

Fimo hamurundan anahtarlık yapabilirsiniz. Küçük figürler veya minyatür sanatıyla uğraşabilirsiniz. Fimo hamuruna her türlü şekli verebiliyorsunuz. Donduktan sonra verdiğiniz şekil ile kalıyor. Alçıdan sonra en büyük icat olan bu güzel çalışma ile hayal gücünüzü zorlayabilirsiniz. Her türlü şekli veya oyuncak çalışmasını da yine kolaylıkla fimo hamurundan yapabilirsiniz.

 
 

fimo-hamurundan-oyuncak-yapimi

 

Fimo Hamurundan Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamuru ile çiçek yapımı, fimo hamurundan çiçek nasıl yapılır ve fimo hamurundan çiçek yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir