Fimo Hamurundan Tek Göz Uzaylı Yapmak

Evde kolay yapılan fimo hamuru çalışmalarını bu yazımda da paylaşmaya devam ediyorum. Bu güzel çalışmada ise resimli anlatımını bulacağınız fimo hamuruyla tek gözlü uzaylı yapmak isteyenler adımlardan yararlanarak bu güzel çalışmayı kısa sürede tamamlayabilirler.

Evde polimer kilden minyatür oyuncak yapmak için benzer çalışmaları paylaşmıştım. Onlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum.

Fimo hamuruyla tek göz uzaylı yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları sizde evde zorlanmadan eğlenerek tamamlayabilir ve minyatür uzaylı oyuncak çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Evde fimo hamuruyla uzaylı oyuncak yapmak için ihtiyacınız olan malzemeleri temin ettikten sonra çok güzel minyatür oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Fimo hamuruyla tek göz uzaylı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 
 

fimo-hamurundan-tek-goz-uzayli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7473.html

 

Fimo Hamurundan Tükenmez Kalem Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan nasıl patlıcan yapılır, fimo hamurundan neler yapılır ve fimo hamurundan patlıcan kalem yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir