Fimo Hamurundan Tükenmez Kalem Yapmak

Fimo hamurundan yapılan eğlenceli çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Polimer kilden yapılan çalışmaları sitemizde yer alan ” Fimo Hamuru ” kategorisinde birçok örnekle bulabilirsiniz.

Fimo hamurundan kalem yapmak için bu yazımda patlıcan şeklinde kalem yapmak isteyenlere resimli güzel bir anlatım paylaştım. Resimli anlatımda fimo hamurundan patlıcan kalem yapmak için ayrıntılar verilmiş.

Sizde bu güzel çalışmayı evinizde zorlanmadan ve eğlenerek yapabilirsiniz. Evde fimo hamuruyla yapılan projeleri sitemizde çoğunlukla bulabilirsiniz. Bu yazımın da altında karşınıza çıkacaklar.

İnceleyip nasıl yapıldığını kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Evde fimo hamuruyla patlıcan kalem yapmak için resimli anlatım sayesinde çocuklarınızla veya kendiniz bu güzel hobi çalışmasını yapmayı öğrenebilirsiniz.

 
 

Fimo hamurundan minyatür çalışmalar yaparak sizde kendinizi geliştirebilirsiniz. Şimdi sizleri fimo hamuruyla patlıcan kalem yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

fimo-hamurundan-tukenmez-kalem-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7474.html

 

Fimo Hamuruyla Kurdele Nasıl Yapılır başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fimo hamurundan kurdale yap, fimo hamurundan kurdele yapmak ve fimo hamuruyla kurdele nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir