Fimo Hamurundan Yaprak Desenli Bardak Altlığı Yapmak

Uzun zamandır fimo hamurundan yapılanları paylaşmamıştım. Bu yazımda sizlere evde kolay fimo hamurundan bardak altlığı yapmak isteyenler için yaprak desenli çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Fimo hamurundan yapılan çalışmaları arıyorsanız sitemizde yer alan polimer kil kategorisine göz atmanızı öneririm. Sitemizde epey fimo hamuru çalışmaları paylaştığımı söyleyebilirim. Bu yazımın sonunda da karşınıza polimer kilden yapılan çalışmaları görebilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve kafanıza yatanları yapmak için kullanabilirsiniz. Evde fimo hamurundan çalışmalar yapmayı seviyorsanız sitemizde birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım fimo hamurundan yaprak desenli bardak altlığı çalışmasını da beğeneceğinizi umuyorum. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada fimo hamurunu yuvarlak bir şekilde açtıktan sonra üzerine yaprak deseni yapacağınız bir yaprak veya benzeri malzeme ile deseni oluşturabilirsiniz. Fimo hamuruyla yaprak yapmak isteyenler de bu güzel çalışmadan yararlanabilirler. Şimdi sizleri fimo hamurundan bardak altlık yapmak isteyenler için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

 
 

fimo-hamurundan-yaprak-desenli-bardak-altligi-yapmak

Bu çalışmayı ben size bardak altlığı dedim ama delik açıp sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Fakat benzer şekilde istediğiniz amaçla da yapabilir veya kullanabilirsiniz. Fimo hamurundan sarkaç süs yapmak isteyenler bu çalışmadan esinlenerek bu güzel projeyi evlerinde eğlenerek yapabilirler. Renklendirme seçeneği ile çalışmayı daha da eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/15141110

 

Keçeden Kolay Çanta Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. Dichtungssack, keçeden çanta yapmak ve keçeden torba yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir