Fimo Hamuruyla Minyatür Bebek Yapmak

Evde fimo hamuruyla yapılan kendin yap çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde fimo hamurundan minyatür bebek yapmak için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Evde fimo hamurundan bebek yapmak için resimli anlatımda aşama aşama yararlanabilirsiniz. Polimer kilden yapılan çalışmaları sitemizde yer alan ” fimo hamuru ” kategorisinde bulabilirsiniz.

Bu yazımın altında benzer fimo hamurundan yapılan çalışmaları görebilirsiniz. Evde kolay bir şekilde sizde fimo hamuruyla çeşitli minyatür çalışmalar yapabilirsiniz.

Kolay yapılan çalışmalar sayesinde hem eğlenceli zaman geçirebilir hem de el sanatı olan bu güzel çalışmalar sayesinde kendinizi geliştirebilirsiniz.

 
 

Evde bu tür minyatür çalışmaları yapıp süs olarak kullanabilir veya turistik yerlerde satışa da sunabilirsiniz. Fimo hamurundan minyatür bebek yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

fimo-hamuruyla-minyatur-bebek-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7419.html

 

Dantelli Kurdele Toka Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantelden kurdele toka yap, dantelli kolay toka yap ve dantelli kurdele takı yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir