FİMO HAMURUNDAN AYICIK OYUNCAK YAPMAK

 

 

0

 

Fimo hamurundan ayıcık oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasında kısa sürede nasıl minyatür oyuncak ayı yapacağınız belirtiliyor. Kolayca yapabilir ve kısa sürede tamamlayıp, anahtarlık veya minyatür süs oyuncak olarak da kullanabilirsiniz.

Bu tür fimo hamuru çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştık. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde kısa sürede çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yapabileceksiniz. Kısa sürede yapacağınız fimo hamurundan oyuncak çalışmaları ile çocuklarınızı sevindirebilir veya evinizi güzelleştirmede kullanacağınız çok güzel minyatür oyuncaklar ortaya çıkarabilirsiniz.

Bu tür birçok oyuncak çalışmasının fimo hamurundan nasıl yapıldığını gösteren resimli anlatımları daha önce çokça paylaştığımı söyleyebilirim. Bu yazımızın altında onlara ulaşacaksınız. Onlara da göz atmanızı öneriyorum.

 

 

Kolay yapılan oyuncak çalışmaları sayesinde sizde evinizde boş zamanlarınızı bu tür minyatür çalışmaları yaparak değerlendirebilirsiniz.

Kendi kendinize güzel vakitler geçirebilirsiniz. Şimdi sizleri polimer kilden minyatür ayıcık yapmak için çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-ayicik-oyuncak-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız KARTON DİSNEY PRENSES MAKET SARKAÇ ŞABLONLARI başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir