Fimo Hamurundan Bebek Ayakkabısı Yapmak


Evde kolay yapılan fimo hamuru çalışmalarını paylaşmaya epey bir ara vermiştim. Bu yazımda sizlere fimo hamurundan bebek ayakkabısı yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve ne yapmanız gerektiği gösterilmiş.

Yapmanız gereken fimo hamuru hazırlamak ve daha sonra resimdeki adımlara göre sizde polimer kilden bebek ayakkabısı yapmak için çalışmayı tamamlamanız yeterlidir.

Fimo hamurundan ayakkabı yapmak için sanırım epey zaman önce benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu tür çalışmaları hem seviyorum. Hem de polimer kilden yapılan çalışmalar çok güzel oluyor. İster süs olarak kullanın.

İsterseniz sevdiklerinize hediye edin. Gerçekten fimo hamurundan yapılan projeler çok güzel oluyor. Şimdi sizleri fimo hamurundan spor ayakkabısı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-bebek-ayakkabisi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29741629

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*