Fimo Hamurundan Bebek Ayakkabısı Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay yapılan fimo hamuru çalışmalarını paylaşmaya epey bir ara vermiştim. Bu yazımda sizlere fimo hamurundan bebek ayakkabısı yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Resimli anlatımda nasıl yapacağınız ve ne yapmanız gerektiği gösterilmiş.

Yapmanız gereken fimo hamuru hazırlamak ve daha sonra resimdeki adımlara göre sizde polimer kilden bebek ayakkabısı yapmak için çalışmayı tamamlamanız yeterlidir.

Fimo hamurundan ayakkabı yapmak için sanırım epey zaman önce benzer çalışmalar paylaşmıştım. Bu tür çalışmaları hem seviyorum. Hem de polimer kilden yapılan çalışmalar çok güzel oluyor. İster süs olarak kullanın.

İsterseniz sevdiklerinize hediye edin. Gerçekten fimo hamurundan yapılan projeler çok güzel oluyor. Şimdi sizleri fimo hamurundan spor ayakkabısı yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

fimo-hamurundan-bebek-ayakkabisi-yapmak

source : http://stylowi.pl/29741629

Daha önce paylaştığımız Kumaştan Sandalye Kılıfı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir