FİMO HAMURUNDAN ÇAM AĞACI MİNYATÜRÜ YAPMAK


Fimo hamurundan çam ağacı minyatürü yapmak için bulduğum bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde beğeneceksiniz. Kolay yapılan bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilir ve sizde evinize minyatür güzel bir süs yapmış olursunuz.

Fimo hamuruyla minyatür ağaç yapmak için malzemeleri denkleştirdikten sonra kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Yapımı zor olmayan çalışma da fimo hamurunu yeşil olarak hazırladıktan sonra, makas ile kertik kesmeniz yeterli oluyor.

Daha sonra hamur donunca ortaya çok güzel bir minyatür süs ağaç çıkıyor. Bu güzel çalışmayı süsleyip yılbaşı minyatür ağaç olarak da süs niyetine kullanabilirsiniz. Fimodan minyatür çam ağacı yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay çalışmayı zorlanmadan yapabileceğinizi düşünüyorum. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-cam-agaci-minyaturu-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*