Fimo Hamurundan Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım


fimo-hamurundan-cicek-yapilisi-452x415

Fimo Hamurundan Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım

Fimo hamurundan yapılan çiçek örneği ile karşınızdayız. Fimo hamuru ile çiçek nasıl yapılır? bu soruya cevap bu resimli anlatımda saklı… Sizlerde fimo hamurundan çiçek yapabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Fimo hamurundan çiçek nasıl yapılır diyorsanız sitemizde bununla ilgili oldukça fazla sayıda paylaşım yer alıyor.

Onları da inceleyebilir ve kolayca yapılışını öğrenebilirsiniz. Adım adım fimodan yapılan çalışmalarla sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Adım adım fimo hamurundan neler yapılır diyorsanız bu güzel çalışma hem ihtiyacınızı giderecek. Hem de güzel çalışmalar yapmanıza vesile olacak. Kolay gelsin.


fimo-hamurundan-cicek-yapilisi

von Fimoton Blume – from fimo clay flower – de fleur d’argile de fimo – fra fimo ler blomst – de flor da argila fimo – da fiore fimo argilla

Fimo Hamurundan Köpek Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*