Fimo Hamurundan Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Fimo Hamurundan Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım

Fimo hamurundan yapılan çiçek örneği ile karşınızdayız. Fimo hamuru ile çiçek nasıl yapılır? bu soruya cevap bu resimli anlatımda saklı… Sizlerde fimo hamurundan çiçek yapabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Fimo hamurundan çiçek nasıl yapılır diyorsanız sitemizde bununla ilgili oldukça fazla sayıda paylaşım yer alıyor.

Onları da inceleyebilir ve kolayca yapılışını öğrenebilirsiniz. Adım adım fimodan yapılan çalışmalarla sizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Adım adım fimo hamurundan neler yapılır diyorsanız bu güzel çalışma hem ihtiyacınızı giderecek. Hem de güzel çalışmalar yapmanıza vesile olacak. Kolay gelsin.

 

 

fimo-hamurundan-cicek-yapilisi

von Fimoton Blume – from fimo clay flower – de fleur d’argile de fimo – fra fimo ler blomst – de flor da argila fimo – da fiore fimo argilla

 

 

Daha önce paylaştığımız Fimo Hamurundan Köpek Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir