FİMO HAMURUNDAN GÜL YAPMAK

 

 

0

 

Fimo hamurundan gül yapmak için bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok kolay bir şekilde polimer kilden gül yapabilirsiniz. Kolay çalışmaları sürekli olarak araştırıp sizlere paylaşıyorum.

Fimo hamuruyla gül yapmak için paylaştığım resimli anlatımda aşamalar fazla gösterilmemiş. Ancak katlama yöntemi ile resimli örnekteki gibi sizde kırmızı fimo hamurunu şekillendirerek gül haline getirebilirsiniz.

Fimo hamurundan gül yapmak için birkaç karede yapılışı anlatılan resimli örnekten yararlanarak aynısını yapabileceğinizi düşünüyorum. Ancak tam detaylı anlatımlara sitemizde yer alan fimo hamuru kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Fimo hamurundan çiçek yapmak için diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri evde yapımını deneyeceğiniz fimo hamurundan çiçek yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-gul-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7356.html

 

 

Daha önce paylaştığımız ANLATIMLI BASİT ŞİŞ ÖRGÜ ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir