FİMO HAMURUNDAN GÜL YAPMAK

1x1.trans

Fimo hamurundan gül yapmak için paylaştığım kendin yap çalışmasında nasıl çiçek yapacağınız belirtilmiş. Çok kısa sürede fimo hamuruna şekil vererek gül çiçeği süsleri yapabilirsiniz. Anlatımlı fimo çalışmaları sayesinde sizde zorlanmadan çok güzel çiçek çalışmaları yapabilir ve süs olarak evinizde bu tür çalışmaları değerlendirebilirsiniz.

Fimo hamuruyla neredeyse her şeyin minyatürü yapıldığını daha önceki paylaşımlarda görmüştük. Fimo hamurundan çiçek yapmak için paylaştığım çalışma da aşama aşama ne yapılması gerektiği gösterilmiş. Kolay bir şekilde sizde ısıtılmış hamura şekil vererek, donduktan sonra gül şekline dönüşmesini sağlayabilirsiniz.

Minyatür çalışmalar, takı için süs veya oyuncak dahi yapabiliyorsunuz. Polimer kilden yapılan oyuncak çalışmaları hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.


Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde çok eğlenceli ve keyifli minyatür çalışmalar yapabileceksiniz.

Anlatımlı fimo hamurundan yapılan çalışmaları sitemizde bol bol bulabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmayla birlikte baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

fimo-hamurundan-gul-yapmak

KOLAY ÜÇ ÖRGÜLÜ PATİK YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*