Fimo Hamurundan Güllü Bileklik Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Fimo Hamurundan Bileklik Yapmak

Fimo hamurundan neler yapılıyor neler… Bu yazımızda da yine sizlere fimo hamuru kullanarak çok güzel şık güllü bileklik nasıl yapılır? bunu resimli anlatımla paylaşacağız. Evde fimo hamurundan takı yapmak veya bileklik yapmak gibi değişik güzel çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Evde fimo hamurundan nasıl bileklik yapılır diyorsanız alttaki çalışmaya benzer birçok güzel örneği sitemizde bulabilirsiniz. Fimo hamurundan yapılan çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulabilir ve hepsinden keyifle yararlanabilirsiniz. Anlatımlı fimo hamuru çalışmaları sayesinde sizde bu tür güzel takı çalışmaları yapabilir veya güzel bileklik modelleri yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi2

 

 

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi3

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi4

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi5

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi6

Armband aus Fimoton – bracelet from fimo clay – Bracelet à partir d’argile de fimo – armbånd fra fimo ler – pulseira de argila fimo – braccialetto da fimo argilla

 

Daha önce paylaştığımız Fimo Hamurundan Kuzu Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir