Fimo Hamurundan Güllü Bileklik Yapımı Resimli Anlatım


fimo-hamurundan-bileklik-yapimi6

Fimo Hamurundan Bileklik Yapmak

Fimo hamurundan neler yapılıyor neler… Bu yazımızda da yine sizlere fimo hamuru kullanarak çok güzel şık güllü bileklik nasıl yapılır? bunu resimli anlatımla paylaşacağız. Evde fimo hamurundan takı yapmak veya bileklik yapmak gibi değişik güzel çalışmaları sitemizde bulabilirsiniz.

Evde fimo hamurundan nasıl bileklik yapılır diyorsanız alttaki çalışmaya benzer birçok güzel örneği sitemizde bulabilirsiniz. Fimo hamurundan yapılan çalışmaları sitemizde fazlasıyla bulabilir ve hepsinden keyifle yararlanabilirsiniz. Anlatımlı fimo hamuru çalışmaları sayesinde sizde bu tür güzel takı çalışmaları yapabilir veya güzel bileklik modelleri yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi2


fimo-hamurundan-bileklik-yapimi3

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi4

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi5

fimo-hamurundan-bileklik-yapimi6

Armband aus Fimoton – bracelet from fimo clay – Bracelet à partir d’argile de fimo – armbånd fra fimo ler – pulseira de argila fimo – braccialetto da fimo argilla

Fimo Hamurundan Kuzu Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*