Fimo Hamurundan Kayıp Balık Nemo Yapmak

 

 

0

 

Polimer kilden yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere fimo hamurundan kayıp balık nemo yapmak için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Evde fimo hamurundan çalışmalar yapanlar mutlaka bu güzel örnek çalışmayı da beğeneceklerini umuyorum. Hem yapımını aşama aşama anlatmışlar.

Hem de nasıl yapacağınızı resimli anlatımdaki gibi adımları uygulayarak öğrenebiliyorsunuz. Sitemizde yer alan ” Polimer Kil ” kategorisinde benzer birçok çalışmayı daha önce de paylaşmıştım.

Evde kolay yapılan fimo hamuru çalışmalarını gördükçe sizlere bu başlıktan paylaşıyorum. Hem eğlenceli çalışmalar karşıma çıkıyor. Hem de fimo hamuruyla neler yapılır diyenlere değişik şeylerin yapıldığını da göstermiş oluyorum.

 

 

Evde polimer kilden kayıp balık nemo yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları evde uygulayarak sizde bu güzel çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Şimdi sizleri fimo hamuruyla kayıp balık nemo yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-kayip-balik-nemo-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7496.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Basit Lastik Toka Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir