Fimo Hamurundan Kedi Yapmak

 

 

0

 

Evde fimo hamurundan köpek yapmak isteyenler için daha önce güzel bir çalışma paylaşmıştım. Bu yazımda sizlere köpek yerine kedi çalışması paylaştım. Fimo hamurundan kedi yapmak isteyenler için güzel bir çalışma paylaştım. Polimer kilden kedi yapmak için resimli anlatımda tüm adımlar gösteriliyor. Yapmanız gereken resimli anlatımdaki detaylara bakarak fimo hamurundan kedi yapabilirsiniz. Bu çalışmayı yapabilir ve anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz.

Ayrıca fimo hamurundan minyatür kedi çalışmasını süs olarak da yapabilirsiniz. Oldukça kolay olan yapımında ilk olarak fimo hamurunu hazırlıyorsunuz. Ardından kedi şekli için gövde kısmını yapmanız gerekiyor. Gövdeyi oluşturduktan sonra arka bacakları ve ön bacakları yapıyorsunuz. Son olarak kuyruğu da gövdeye ekliyorsunuz. Ardından yüzü için yuvarlak bir fimo parçasının üzerine kedinin ağız kısmını ve gözlerini yapıyorsunuz. Göz için hazır satılan gözleri kullanabilirsiniz.

 

 

Yada bilgisayarınızdan çıktı alabilir ve o göz çalışmasını da fimo hamurundan kedi çalışmasına entegre edebilirsiniz. Çalışmayı tamamladıktan sonra süs olarak kullanabilirsiniz. TV ünitesinin önüne koyabilir, çocuklarınızın odasına aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz bu tür çalışmalar yaparak satabilir ve evinize ek gelir elde edebilirsiniz. Şimdi sizleri fimo hamurundan kedi yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

fimo-hamurundan-kedi-yapmak

Polimer kilden kedi yapmak isteyenler için paylaştığım resimli anlatımdaki adımları uygulayarak sizde evinizde bu güzel çalışmadan yapabilirsiniz. Fimo hamurundan kedi yapmak için adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/39918569

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Mor Bebek Patik Modeli Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir