Fimo Hamurundan Köpek Yapımı Resimli Anlatım


fimo-hamurundan-kopek-yapimi-500x415

Fimo Hamurundan Köpek Yapımı Resimli Anlatım

Fimo hamurundan kolay köpek yapımı ile ilgili bu yazımızda sizlere resimli olarak fimo hamurundan köpek yapılışı ile ilgili paylaşımda bulunuyoruz. Fimo hamurundan minyatür köpek yapmak için paylaştığımız bu güzel öğretici çalışma ile anahtarlık, buzdolabına magnet süs yapabilirsiniz.

Çocuklara küçük minyatür oyuncak yapabilirsiniz. Fimo sanatıyla uğraşıyorsanız birçok şekil veya çalışma ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan fimo çalışmalarını her zaman sevmişimdir. Polimer kil olarak da bilinen bu malzeme ile birçok güzel çalışma yapabiliyorsunuz. Her türlü şekli verebilir ve hayal gücünüzü zorlayabilirsiniz. Kolay gelsin.


fimo-hamurundan-kopek-yapimi

Hund aus Fimoton – dog from fimo clay – chien de fimo – hund fra fimo ler – cão de argila fimo – cane da fimo argilla

Fimo Hamurundan Kedi Yapımı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*