FİMO HAMURUNDAN KOYUN KÜPE YAPMAK

 

 

0

 

Fimo hamurundan koyun küpe yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı kuzu küpe yapımının anlatıldığı çalışmadaki adımları yaparak sizde kısa sürede çok güzel takılar oluşturabilirsiniz.

Bu tür takıları yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kuzu küpe yapmak için paylaştığım detaylı anlatım sonrası kendinize veya sevdiğiniz birisine bu güzel takıyı yapabilirsiniz. Benzerlerini fazlaca yapıp satarak güzel paralar kazanılabilecek bir ürün olduğunu söyleyebilirim.

Anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel takılar yapıp sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye olarak da takdim edebilirsiniz. Altta paylaştığım çalışma da fimoya nasıl şekil vereceğiniz detaylıca gösterilmiş. Şimdi sizleri bu güzel ve kapsamlı çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source

fimo-hamurundan-koyun-kupe-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız DESENLİ BARDAK MUMLUK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir