Fimo Hamurundan Kuzu Yapılışı Resimli Anlatım


fimo-hamurundan-kuzu-yapilisi-500x415

Fimo Hamurundan Kuzu Yapmak

Fimo hamurundan yapılan çalışmaları gün geçtikçe sitemizde fazlaca paylaşmaya çalışacağız. Bu yazımızda sizlere fimo hamurundan nasıl kolay koyun yapabileceğinizi göstereceğiz. Fimodan minyatür kuzu yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı sizde yapıp anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz.

Fimo hamurundan yapılan çalışmalara sitemizde çokça yer vermeye çalışıyoruz. Hem sevenleri çok. Hem de ortaya harika çalışmalar çıkıyor. Fimoyla yapılan minyatür çalışmaları veya süs çalışmalarını hemen bu yazımızın altında da görebilirsiniz. İlgili örneklerde işinize yarayacaktır. Benzerlerini buldukça yine paylaşacağız. Kolay gelsin.


fimo-hamurundan-kuzu-yapilisi

Lammfleisch aus Fimoton – lamb from fimo clay – agneau de fimo – lam fra fimo ler – cordeiro da argila fimo – agnello da fimo argilla

Ahşap Şiş İle Atkı Örme Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*