Fimo Hamurundan Kuzu Yapılışı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Fimo Hamurundan Kuzu Yapmak

Fimo hamurundan yapılan çalışmaları gün geçtikçe sitemizde fazlaca paylaşmaya çalışacağız. Bu yazımızda sizlere fimo hamurundan nasıl kolay koyun yapabileceğinizi göstereceğiz. Fimodan minyatür kuzu yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayı sizde yapıp anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz.

Fimo hamurundan yapılan çalışmalara sitemizde çokça yer vermeye çalışıyoruz. Hem sevenleri çok. Hem de ortaya harika çalışmalar çıkıyor. Fimoyla yapılan minyatür çalışmaları veya süs çalışmalarını hemen bu yazımızın altında da görebilirsiniz. İlgili örneklerde işinize yarayacaktır. Benzerlerini buldukça yine paylaşacağız. Kolay gelsin.

 

 

fimo-hamurundan-kuzu-yapilisi

Lammfleisch aus Fimoton – lamb from fimo clay – agneau de fimo – lam fra fimo ler – cordeiro da argila fimo – agnello da fimo argilla

 

 

Daha önce paylaştığımız Ahşap Şiş İle Atkı Örme Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir