Fimo Hamurundan Minimon Yapmak

 

 

0

 

Fimo hamurundan yapılan çalışmalara bir yenisini daha ekledim. Bu yazımda sizlere fimo hamurundan minimon yapmak isteyenler için çok güzel bir resimli anlatım paylaştım. Daha önce de birçok şekilde polimer kilden yapılanları paylaşmıştım. Fimo hamurundan minion yapmak isteyenler adımları takip ederek bu güzel çalışmayı yapabilirler. Fimo hamurundan minyatür çalışmalar yaparak birçok kişi değişik projelere imza atmaktadırlar. Sizde ilgi alanınız veya hobi olarak polimer kil yani fimo hamuru ile uğraşıyorsanız, bu güzel çalışmayı çok beğeneceksiniz. Fimo hamurundan minimonlar yaparak evinizde TV ünitesinin önüne sıralayabilirsiniz. Zaten filmini izlediyseniz tüm minimonlar birbirinin aynısıdır. Bu yüzden yaparken zorlanacağınızı düşünmüyorum. Yapmanız gereken fimo hamurundan minimon şeklini çıkartmak için resimli anlatımdaki taslağı kullanmak ve adımları takip ederek bu güzel çalışmayı eğlenerek tamamlamaktır. Şimdi sizleri fimo hamurundan minimon yapımı ile ilgili resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

fimo-hamurundan-minimon-yapmak

Malzemelerini fimo hamurundan kendiniz kalıplarını çıkarabilirsiniz. Ayrıntı yerleri boya ile tamamlayabilirsiniz. Ama inanın kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilir ve evinize minimon minyatür oyuncaklarla güzelleştirebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://stylowi.pl/39918576

 

Daha önce paylaştığımız Çam Kozalağından Minyatür Çam Ağacı Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir