FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR ANANAS YAPMAK

 

 

0

 

Fimo hamurundan minyatür ananas yapmak için paylaştığımız bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını mutlaka sizde yapmalısınız. Fimoyla yapılan minyatür çalışmalarını daha önce de sitemizde çoğu kez paylaşmıştık. Onları da inceleyebilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında karşılaşacağınız birçok güzel çalışmayı inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını gösteren anlatımdan yararlanarak öğrenebilirsiniz. Öğrendiğiniz fimo hamuruyla yapılan minyatür çalışmaları süs niyetine evde kullanabilirsiniz.

Yaptığınız fimo hamurundan minyatür ananas süs çalışmasını satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı fimo hamuruyla minyatür ananas yapmak için paylaştığım çalışmayı yapıp süs veya sarkaç şeklinde de kullanabilirsiniz.

Polimer kilden yapılan birçok güzel çalışmayı fimo kategorisinde anlatımlı bir şekilde bulabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

fimo-hamurundan-minyatur-ananas-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız RENKLİ FON KAĞIDINDAN YILDIZ MUMLUK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir