FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR EV YAPMAK

1x1.trans

Fimo hamurundan minyatür ev yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Çünkü ben çok beğendim ve hatta aşık oldum diyebilirim.

Fimo hamuruyla ev yapmak için alttaki çalışmayı takip ederek sizde bu güzel çalışmanın aynısını yapabilirsiniz. Evinizde içine mum koyarak ışıldattığınızda nasıl güzel bir çalışma yaptığınızı sizde görmüş olacaksınız.

Fimo hamurundan yapılan çalışmalar her zaman ilgimi çekmiştir. Hem güzel çalışmalar ortaya çıkıyor. Hem de fimodan yapılan minyatür çalışmalar her zaman çok beğenilmektedir.

Hem evi güzelleştiriyor. Hem de kolay yapımı ve kolay bulunur malzemesi ile her türlü çalışmada kullanabiliyorsunuz.


Fimodan yapılan çalışmaları sitemizde çoğunlukla bulabilirsiniz. Şimdi sizleri fimo hamuruyla minyatür ev nasıl yapılır diyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-minyatur-ev-yapmak

source

DESENLİ KUMAŞTAN HEDİYE TORBASI YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*