Fimo Hamurundan Minyatür Kız Yapmak

 

 

0

 

Evde fimo hamurundan minyatür çalışmalar yapmak için bu gün sizlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde polimer kilden yapılan minyatür çocuk çalışması daha önce paylaştığımı hatırlamıyorum.

Bu yazımda sizlere fimo hamurundan minyatür kız yapmak isteyenler için güzel bir aşamalı resimli anlatım sunuyorum. Kolay bir şekilde sizde fimo hamuruyla kız oyuncak yapabilirsiniz.

Bu tür süs çalışmaları ile hem minyatür sanat becerinizi geliştirebilirsiniz. Hem de fimo hamurundan değişik çalışmalar yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde fimo hamuruyla minyatür kız yapmak için tüm aşamalar resimli anlatımda bir bir gösterilmiş. Malzemelerinizi temin ettikten sonra fimo hamurundan minyatür oyuncak yapma çalışmasına başlayabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer çalışmaları fimo hamuru kategorisinde ve hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri polimer kilden minyatür kız yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

 

 

fimo-hamurundan-minyatur-kiz-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7491.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Origami Çiçek Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir