Fimo Hamurundan Minyatür Kız Yapmak


Evde fimo hamurundan minyatür çalışmalar yapmak için bu gün sizlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde polimer kilden yapılan minyatür çocuk çalışması daha önce paylaştığımı hatırlamıyorum.

Bu yazımda sizlere fimo hamurundan minyatür kız yapmak isteyenler için güzel bir aşamalı resimli anlatım sunuyorum. Kolay bir şekilde sizde fimo hamuruyla kız oyuncak yapabilirsiniz.

Bu tür süs çalışmaları ile hem minyatür sanat becerinizi geliştirebilirsiniz. Hem de fimo hamurundan değişik çalışmalar yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde fimo hamuruyla minyatür kız yapmak için tüm aşamalar resimli anlatımda bir bir gösterilmiş. Malzemelerinizi temin ettikten sonra fimo hamurundan minyatür oyuncak yapma çalışmasına başlayabilirsiniz.

Sitemizdeki diğer çalışmaları fimo hamuru kategorisinde ve hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz. Şimdi sizleri polimer kilden minyatür kız yapmak için resimli anlatım ile baş başa bırakıyorum.

fimo-hamurundan-minyatur-kiz-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7491.html

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*