FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR OYUNCAK YAPMAK

 

 

0

 

Fimo hamurundan yapılan oyuncak çalışmalarına ek olarak bu günkü yazımda sizlere çok güzel bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Daha önce de fimo hamurundan canavar yapmak veya minyatür canavar oyuncak yapmak için çeşitli örnekler paylaşmıştım. Sitemizdeki fimo hamuru kategorisinde bu çalışmalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Bu projede ise minyatür oyuncak veya anahtarlık olarak da düşüneceğiniz güzel bir çalışmanın aşama aşama nasıl yapılacağını gösteren güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Polimer kilden yapılan çalışmaları hem çok seviyorum. Hem de yapımını öğrenmek isteyenler için yeni yeni örnekler araştırıp paylaşıyorum. Resimli anlatımda fimodan canavar yapmak isteyenler için tüm detaylar adım adım verilmiş.

Yapmanız gereken fimo hamurunu şekillendirip, bu güzel minyatür oyuncaklara dönüştürmek. İster minyatür oyuncak olarak çocuklarınızın odasında süs olarak kullanabilirsiniz.

 

 

İsterseniz de anahtarlık yapabilirsiniz. Dilerseniz bu tür çalışmaları yapıp turistik yerlerde satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Şimdi sizleri fimodan minyatür oyuncak yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fimo-hamurundan-minyatur-oyuncak-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-1214.html

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI POPCORN MOTİF ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir