FİMO HAMURUNDAN MİNYATÜR YILBAŞI SÜSÜ YAPMAK

 

 

0

 

Evde fimo hamurundan yapılan süs çalışmalarına ek olarak bu yazımda sizlere yılbaşı minyatür süsleme çalışmaları yapmak isteyenler için bir paylaşımda bulundum.

Evde fimo hamurundan minyatür yılbaşı süsü yapmak için paylaştığım resimli anlatımda tüm adımlar detaylıca paylaşılmış.

Yapmanız gereken fimo hamuruna şekil vermek ve yılbaşı için minyatür süs çalışmalarını resimli anlatımdan yararlanarak yapmak. Bu tür çalışmaları yapıp anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz.

Resimli anlatımda son karede yer alan görüntüde olduğu gibi sizde bu güzel çalışmayı yapmayı denemelisiniz. Evinizde hem güzel bir süse sahip olmuş olursunuz. Dilerseniz satışa sunup, para da kazanabilirsiniz.

Bu tür fimo hamuru çalışmalarını anahtarlık veya magnet olarak da yapanlar var. İsterseniz bu çalışmayı magnet olarak da değiştirebilirsiniz. Şimdi sizleri örnek ve anlatımlı resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

fimo-hamurundan-minyatur-yilbasi-susleri-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7272.html

 

 

Daha önce paylaştığımız EVDE KOLAY KUPA BARDAK SÜSLEME başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir