FİMO HAMURUNDAN NİNJA KAPLUMBAĞA SÜSÜ YAPMAK

 

 

0

 

Fimo hamurundan ninja kaplumbağa süsü yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını kısa sürede sizde yapabilirsiniz. Daha önce de birçok kez fimoyla yapılan çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay yapılan fimo oyuncak çalışmaları sayesinde çocuklarınızla mutlu bir pazar günü geçirebilirsiniz. Polimer kilden oyuncak ninja kaplumbağalar yapmak için paylaştığım çalışmayı kısa sürede adım adım yapabilirsiniz. Fimodan yapılan oyuncak çalışmasında çocukların çok sevdiği ninja kaplumbağalar oyuncakları yapımı anlatılıyor.

Daha önce fimodan oyuncak yapmak veya fimo hamuruyla yapılan oyuncak modellerini paylaştığımı hatırlıyorum. Onlar da hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Fimoyla yapılan birçok güzel oyuncak çalışması sayesinde sizde eğlenceli zaman geçirerek güzel oyuncaklar ortaya çıkarabileceksiniz.

 

 

Polimer kilden oyuncak yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde sizde el becerilerini geliştiren bu tür oyuncak çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz. Fimodan yapılan oyuncak çalışması ise şöyle ;

source

fimo-hamurundan-ninja-kaplumbaga-susu-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız ESKİ KOTTAN BİLEKLİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir