Fimo Hamurundan Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım


fimo-hamurundan-oyuncak-yapimi-531x415

Fimo Hamurundan Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım

Fimo hamurundan paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Fimo hamuru ile yapılan birçok çalışmayı ilerleyen günlerde yine önünüze getireceğiz. Fimodan yapılan oyuncak çalışmalarını sitemizde bulabileceğiniz gibi eğitici tarafları sayesinde sizde kısa sürede öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı güzel çalışmalar sayesinde boş zamanlarınızı fimodan minyatür yaparak geçirebilirsiniz.

Fimo hamurundan anahtarlık yapabilirsiniz. Küçük figürler veya minyatür sanatıyla uğraşabilirsiniz. Fimo hamuruna her türlü şekli verebiliyorsunuz. Donduktan sonra verdiğiniz şekil ile kalıyor. Alçıdan sonra en büyük icat olan bu güzel çalışma ile hayal gücünüzü zorlayabilirsiniz. Her türlü şekli veya oyuncak çalışmasını da yine kolaylıkla fimo hamurundan yapabilirsiniz.


fimo-hamurundan-oyuncak-yapimi

Fimo Hamurundan Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*