Fimo Hamurundan Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Fimo Hamurundan Oyuncak Yapımı Resimli Anlatım

Fimo hamurundan paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Fimo hamuru ile yapılan birçok çalışmayı ilerleyen günlerde yine önünüze getireceğiz. Fimodan yapılan oyuncak çalışmalarını sitemizde bulabileceğiniz gibi eğitici tarafları sayesinde sizde kısa sürede öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı güzel çalışmalar sayesinde boş zamanlarınızı fimodan minyatür yaparak geçirebilirsiniz.

Fimo hamurundan anahtarlık yapabilirsiniz. Küçük figürler veya minyatür sanatıyla uğraşabilirsiniz. Fimo hamuruna her türlü şekli verebiliyorsunuz. Donduktan sonra verdiğiniz şekil ile kalıyor. Alçıdan sonra en büyük icat olan bu güzel çalışma ile hayal gücünüzü zorlayabilirsiniz. Her türlü şekli veya oyuncak çalışmasını da yine kolaylıkla fimo hamurundan yapabilirsiniz.

 

 

fimo-hamurundan-oyuncak-yapimi

 

 

Daha önce paylaştığımız Fimo Hamurundan Çiçek Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir