FİMO HAMURUNDAN POKEMON MANTAR ANAHTARLIK YAP

 

 

0

 

Evde fimo hamurundan pokemon yapmak için daha önce benzer çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Evde kolay bir şekilde polimer kilden mantar yapmak veya fimo hamurundan pokemon oyuncak yapmak için benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Fimo hamuruyla pokemon mantar oyuncak yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel minyatür oyuncak veya anahtarlık çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz.

Fimo hamurundan pokemon anahtarlık yapmak için resimli anlatımda sırasıyla adımları takip ederek, sizde fimo hamuruyla çalışma yapmayı öğrenebilir ve bu güzel örnek çalışmayı yapabilirsiniz.

Anahtarlık yapıp kullanabilir veya bu tür çalışmaları yapmayı öğrenip, deneyim kazandıktan sonra çokça yapıp satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Evde fimo hamurundan pokemon anahtarlık yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

fimo-hamurundan-pokemon-mantar-anahtarlik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7312.html

 

 

Daha önce paylaştığımız TEL BÜKMEYLE BALIK ŞEKLİNDE ANAHTARLIK YAP başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir