FİMO HAMURUNDAN POKEMON MANTAR ANAHTARLIK YAP


fimo-hamurundan-pokemon-mantar-anahtarlik-yapmak-322x415

Evde fimo hamurundan pokemon yapmak için daha önce benzer çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Evde kolay bir şekilde polimer kilden mantar yapmak veya fimo hamurundan pokemon oyuncak yapmak için benzer çalışmaları hemen bu yazımın altında bulabilirsiniz.

Fimo hamuruyla pokemon mantar oyuncak yapmak için paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde çok güzel minyatür oyuncak veya anahtarlık çalışmaları yapmayı öğrenebilirsiniz.

Fimo hamurundan pokemon anahtarlık yapmak için resimli anlatımda sırasıyla adımları takip ederek, sizde fimo hamuruyla çalışma yapmayı öğrenebilir ve bu güzel örnek çalışmayı yapabilirsiniz.


Anahtarlık yapıp kullanabilir veya bu tür çalışmaları yapmayı öğrenip, deneyim kazandıktan sonra çokça yapıp satabilir ve güzel paralar kazanabilirsiniz. Evde fimo hamurundan pokemon anahtarlık yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

fimo-hamurundan-pokemon-mantar-anahtarlik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7312.html

TEL BÜKMEYLE BALIK ŞEKLİNDE ANAHTARLIK YAP başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*