FİMO HAMURUNDAN TAVŞAN YAPMAK

 

 

0

 

Evde fimo hamurundan çalışmalar yapanlar için bulduğum çok sevimli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaşacağım. Resimli anlatımda tüm detaylar verilmemiş.

Ancak fimo hamurundan minyatür oyuncak yapmak için daha önce de sitemizde yer alan polimer kil kategorisi ile fimo hamuru kategorilerinde birçok çalışmanın resimli anlatımına ulaşabilirsiniz.

Evde kolay yapılan fimo hamurundan oyuncak çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Onların da yapımını gösteren resimli anlatımlardan yararlanarak çok güzel fimo çalışmaları yapabilirsiniz.

Fimo hamurundan yapılan çalışmaları buldukça sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz fimo hamurundan tavşan çalışması ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

fimo-hamurundan-tavsan-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7334.html

 

Daha önce paylaştığımız VİDEO ANLATIMLI GAZETEYLE SEPET ÖRME TEKNİĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir