Fimo Hamurundan Tek Göz Uzaylı Yapmak

 

 

0

 

Evde kolay yapılan fimo hamuru çalışmalarını bu yazımda da paylaşmaya devam ediyorum. Bu güzel çalışmada ise resimli anlatımını bulacağınız fimo hamuruyla tek gözlü uzaylı yapmak isteyenler adımlardan yararlanarak bu güzel çalışmayı kısa sürede tamamlayabilirler.

Evde polimer kilden minyatür oyuncak yapmak için benzer çalışmaları paylaşmıştım. Onlar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da incelemenizi öneriyorum.

Fimo hamuruyla tek göz uzaylı yapmak için resimli anlatımdaki aşamaları sizde evde zorlanmadan eğlenerek tamamlayabilir ve minyatür uzaylı oyuncak çalışmasını tamamlayabilirsiniz.

Evde fimo hamuruyla uzaylı oyuncak yapmak için ihtiyacınız olan malzemeleri temin ettikten sonra çok güzel minyatür oyuncak çalışmaları yapabilirsiniz. Fimo hamuruyla tek göz uzaylı yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

fimo-hamurundan-tek-goz-uzayli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7473.html

 

Daha önce paylaştığımız Fimo Hamurundan Tükenmez Kalem Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir