FİMO HAMURUNDAN TIRTIL OYUNCAK YAPMAK

 

 

0

 

Fimo hamurundan tırtıl oyuncak yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Anlatımlı fimo çalışmalarını bolca bulacağınız sitemizde kısa sürede harika oyuncaklar veya minyatür süs çalışmaları yapmaya başlayacaksınız.

Sitemizde fimo çalışmalarına bolca ulaşabileceğinizi söyleyebilirim. Anlatımlı fimo hamuru oyuncak çalışmaları veya süs çalışmalarının nasıl yapıldığını öğrenerek sizde kısa sürede mükemmel süs çalışmaları veya minyatür süsler yapmayı öğrenebilirsiniz.

Bu güzel çalışma da yeşil renk tırtıl oyuncak çalışmasında fimo hamuru kullanılmış. Sizde fimo hamurunu hazırladıktan sonra kısa süre içinde bu güzel oyuncak tırtıl çalışmasını yapabilir ve evinizde süs niyetine kullanabilirsiniz. Minyatür tırtıl oyuncak yapmak veya figür yapıp anahtarlık şeklinde de kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

source

fimo-hamurundan-tirtil-oyuncak-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız KURDELE ŞERİDİYLE ÇİÇEK BUKET SARMA başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir