Fimo Hamurundan Tükenmez Kalem Yapmak

 

 

0

 

Fimo hamurundan yapılan eğlenceli çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Polimer kilden yapılan çalışmaları sitemizde yer alan ” Fimo Hamuru ” kategorisinde birçok örnekle bulabilirsiniz.

Fimo hamurundan kalem yapmak için bu yazımda patlıcan şeklinde kalem yapmak isteyenlere resimli güzel bir anlatım paylaştım. Resimli anlatımda fimo hamurundan patlıcan kalem yapmak için ayrıntılar verilmiş.

Sizde bu güzel çalışmayı evinizde zorlanmadan ve eğlenerek yapabilirsiniz. Evde fimo hamuruyla yapılan projeleri sitemizde çoğunlukla bulabilirsiniz. Bu yazımın da altında karşınıza çıkacaklar.

İnceleyip nasıl yapıldığını kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Evde fimo hamuruyla patlıcan kalem yapmak için resimli anlatım sayesinde çocuklarınızla veya kendiniz bu güzel hobi çalışmasını yapmayı öğrenebilirsiniz.

 

 

Fimo hamurundan minyatür çalışmalar yaparak sizde kendinizi geliştirebilirsiniz. Şimdi sizleri fimo hamuruyla patlıcan kalem yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

fimo-hamurundan-tukenmez-kalem-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7474.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Fimo Hamuruyla Kurdele Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir