FİMO HAMURUNDAN YAVRU AT YAPMAK

 

 

0

 

Fimo hamurundan yavru at yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma ile sizde kısa sürede oyuncak veya anahtarlık yapabilirsiniz. Öğrendiğiniz kendin yap çalışmasında kullanılan malzemeleri temin ettikten sonra yapmanız gereken adım adım anlatımdaki gibi ilerlemek.

Bu güzel çalışmayı oyuncak olarak yapabilir ve çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Dilerseniz minyatür süs olarak kullanabilirsiniz. Fimo hamurundan at yapıp anahtarlık olarak da kullanabilirsiniz. Daha önce fimo hamuruyla yapılan anahtarlık çalışmalarının detaylı anlatımlarını paylaşmıştık.

Onları da hemen bu yazımın altında bulacaksınız. Beğendiğiniz çalışmaların yapımını öğrenerek fazlaca yapıp satabilir ve para kazanabilirsiniz. Anlatımlı fimo anahtarlık çalışmasının detaylı anlatımı hem kolay. Hem de kısa sürede yapıp tamamlayabileceğiniz niteliktedir. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

fimo-hamurundan-yavru-at-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız ÇAMAŞIR SEPETİNİ HASIR İPLE SÜSLEMEK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir