Fimo Hamuruyla Minyatür Bebek Yapmak

 

 

0

 

Evde fimo hamuruyla yapılan kendin yap çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım.

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu güzel çalışma sayesinde sizde fimo hamurundan minyatür bebek yapmak için resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz.

Evde fimo hamurundan bebek yapmak için resimli anlatımda aşama aşama yararlanabilirsiniz. Polimer kilden yapılan çalışmaları sitemizde yer alan ” fimo hamuru ” kategorisinde bulabilirsiniz.

Bu yazımın altında benzer fimo hamurundan yapılan çalışmaları görebilirsiniz. Evde kolay bir şekilde sizde fimo hamuruyla çeşitli minyatür çalışmalar yapabilirsiniz.

Kolay yapılan çalışmalar sayesinde hem eğlenceli zaman geçirebilir hem de el sanatı olan bu güzel çalışmalar sayesinde kendinizi geliştirebilirsiniz.

 

 

Evde bu tür minyatür çalışmaları yapıp süs olarak kullanabilir veya turistik yerlerde satışa da sunabilirsiniz. Fimo hamurundan minyatür bebek yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

fimo-hamuruyla-minyatur-bebek-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7419.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Dantelli Kurdele Toka Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir