Fıstık Kabuklarından Kolye Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Fıstık Kabuklarından Kolye Yapımı Resimli Anlatım

Tükettiğimiz çam fıstıklarının kabuklarından kolye yapmaya ne dersiniz? Evet bu yazımızda sizlere fıstık kabuklarını atmamanızı ve onlardan harika şık kolyeler yapılacağını göstereceğiz. Gördüğünüz gibi şam fıstıklarından kolye yapmışlar. Sizde çam fıstıklarının kabuklarından kolye yapabilirsiniz. Fıstık kabuklarıyla kolye nasıl yapılır demeyin.

Gerçekten bende ilk gördüğümde ilgimi çekmese de şaşırdığımı söyleyebilirim. Sizde böyle değişik çalışmalar ve yapımını gösteren anlatımlar arıyorsanız, bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Fıstık kabuklarıyla neler yapılır veya fıstık kabuklarından süs yapmak gibi değişik fikirlerin yapılışını da sitemizde bulabilirsiniz.

Onların da nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve sizde kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı fıstık kabuk değerlendirme çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı değerlendirerek takı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

fistik-kabugundan-kolye-yapilisi

 

 

fistik-kabugundan-kolye-yapilisi2

fistik-kabugundan-kolye-yapilisi3

fistik-kabugundan-kolye-yapilisi4

 

 

Daha önce paylaştığımız Yaprak Silüetli Tablo Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir