Fıstık Kabuklarından Kolye Yapımı Resimli Anlatım


fistik-kabugundan-kolye-yapilisi2-375x415

Fıstık Kabuklarından Kolye Yapımı Resimli Anlatım

Tükettiğimiz çam fıstıklarının kabuklarından kolye yapmaya ne dersiniz? Evet bu yazımızda sizlere fıstık kabuklarını atmamanızı ve onlardan harika şık kolyeler yapılacağını göstereceğiz. Gördüğünüz gibi şam fıstıklarından kolye yapmışlar. Sizde çam fıstıklarının kabuklarından kolye yapabilirsiniz. Fıstık kabuklarıyla kolye nasıl yapılır demeyin.

Gerçekten bende ilk gördüğümde ilgimi çekmese de şaşırdığımı söyleyebilirim. Sizde böyle değişik çalışmalar ve yapımını gösteren anlatımlar arıyorsanız, bu güzel çalışmadan yararlanabilirsiniz. Fıstık kabuklarıyla neler yapılır veya fıstık kabuklarından süs yapmak gibi değişik fikirlerin yapılışını da sitemizde bulabilirsiniz.

Onların da nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve sizde kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı fıstık kabuk değerlendirme çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı değerlendirerek takı yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

fistik-kabugundan-kolye-yapilisi


fistik-kabugundan-kolye-yapilisi2

fistik-kabugundan-kolye-yapilisi3

fistik-kabugundan-kolye-yapilisi4

Yaprak Silüetli Tablo Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*