Fıstık Lif Örneği Yapılışı Resimli Videolu

Fıstık Lif Örneği Yapılışı Resimli Videolu

Lif çeşitleri, lif modelleri ve değişik tarzda yapılmış birçok lif modelini sizlerle paylaştık. Bu yazımızın konusu ise yine fıstık lif örneğinin nasıl yapılışı ve resimli, videolu anlatımlarına yer veriyoruz.

Birçok lif örneğinin yapılışını lif modelleri kategorisinde paylaşmıştım. Bu makalemde de yine sizlere çok güzel bir lif modeli olan fıstık lif örneğinin yapılışını resimli anlatım ve anlatımlı videolar şeklinde paylaştım.

Altta sizlere öncelikle örnek olarak fıstık lif örneklerini paylaştım. Birbirinden değişik lif örneklerini görünce çok beğeneceksiniz. Aynı zamanda örnek fıstık lif modellerinin ardından resimli anlatım bulunuyor. Ancak resimli anlatımdan herhangi bir şey anlamadıysanız hemen onun altında da anlatımlı video paylaştım. Anlatımlı videoda fıstık lif örneği yapılışı detaylı bir şekilde anlatılmaktadır.

Farklı lif modellerinin yapılışını anlatan çalışmalar arıyorsanız sitemizde yer alan lif modelleri kategorisine göz atabilirsiniz. Farklı lifleri her gün sizlere anlatımlarıyla veya örnekleriyle paylaşıyorum. Bu yazımın sonunda da karşınıza farklı lif örneklerinin yapılışları ve anlatımlı detaylı çalışmaların benzerleri çıkacaktır. O çalışmalara da göz atmanızı öneririm.

Lif modelleri olarak her gün sizlere çeşitli lif örneklerini araştırarak paylaşıyorum. Çoğu zaman örnek olarak liflerin resimlerini ve bazen de anlatımlı resimleriyle veya anlatımlı videolarıyla bu başlık altından paylaşmaya çalışıyorum. Umarım beğenirsiniz. Şimdi sizleri fıstık lif örneği ile yapılmış lif modelleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Üstteki çalışmanın anlatımı altta yer almaktadır. Gördüğünüz gibi rengarenk görünüyorlar. Çok güzeller.

Yukarıdaki resimli anlatımın detaylı anlatımı altta videolarda yer almaktadır. Bu güzel tığ işi lif yapımı çalışmalarını dilerseniz gelin lifi yapılışı olarak da öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz. Bilmeyenlere öğretebilir ve birlikte yapabilirsiniz.

httpss://www.youtube.com/watch?v=iiL_Vrv6RiM

 

httpss://www.youtube.com/watch?v=NIfFMizypyo

 

httpss://www.youtube.com/watch?v=gwCj6gDRyQo

Bu son videoda ise tığ işi çapraz fıstık yapılışı anlatılmıştır. Farklı lif çalışmalarını bu yazımın sonunda karşınıza çıkacak benzer yazılardan ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

kaynak : httpss://www.youtube.com/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Fıstık Lif Örneği Yapılışı Resimli Videolu için yorumda bulun

    Fıstık Lif Örneği Yapılışı Resimli Videolu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Fıstık Lif Örneği Yapılışı Resimli Videolu için ilk yorumu yapabilirsin.