Fıstık Örnekli Boncuk Süslü Lif Örneği Yapılışı

 

 

0

 

Fıstık Örnekli Boncuk Süslü Lif Örneği Yapılışı

Hem fıstık örnekli hem de boncuk süslü lif örneklerini sizler için derledik. Sizlerde lif örmeyi seviyorsanız, mutlaka liflerinizi süslemek için boncuk kullanın. Sonuç olarak karşınıza harika modeller çıkacak. Sizinde evinizde kendinize göre süslediğiniz lif çeşitleriniz veya modelleriniz varsa bize mutlaka gönderin sitemizde yayınlayalım.

Evde bu tür çalışmalar yapıyorsanız ve farklı çalışmalar arıyorsanız? sitemizdeki lif modelleri bölümünde çok farklı lif yapımı ile ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel çalışmaları görüntüleyebilir ve nasıl yapıldıklarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Fıstık örnekli boncuk süslü lif örneği yapılışı ile ilgili bu paylaşımda anlatımlı videolarda paylaştım.

Aşağıda sizlere boncuk süsü kullanarak yapılan lif modellerini sıraladık.

boncuklu-lif-ornegi

boncuklu-lif-ornegi2

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir2

 

 

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir3

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir4

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir5
borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir6

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir7

 

Häkeln Faser – fibre de crochet – crochet fiber

 

Daha önce paylaştığımız Örgü Çanta Nasıl Yapılır? Resimli Videolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir