Fıstık Örnekli Boncuk Süslü Lif Örneği Yapılışı


Fıstık Örnekli Boncuk Süslü Lif Örneği Yapılışı

Hem fıstık örnekli hem de boncuk süslü lif örneklerini sizler için derledik. Sizlerde lif örmeyi seviyorsanız, mutlaka liflerinizi süslemek için boncuk kullanın. Sonuç olarak karşınıza harika modeller çıkacak. Sizinde evinizde kendinize göre süslediğiniz lif çeşitleriniz veya modelleriniz varsa bize mutlaka gönderin sitemizde yayınlayalım.

Evde bu tür çalışmalar yapıyorsanız ve farklı çalışmalar arıyorsanız? sitemizdeki lif modelleri bölümünde çok farklı lif yapımı ile ilgili çalışmalara ulaşabilirsiniz. Birbirinden güzel çalışmaları görüntüleyebilir ve nasıl yapıldıklarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Fıstık örnekli boncuk süslü lif örneği yapılışı ile ilgili bu paylaşımda anlatımlı videolarda paylaştım.

Aşağıda sizlere boncuk süsü kullanarak yapılan lif modellerini sıraladık.

boncuklu-lif-ornegi

boncuklu-lif-ornegi2

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir2

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir3

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir4

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir5
borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir6

borcuklu-lif-ornegi-nasil-yapilir7

https://www.youtube.com/watch?v=iiL_Vrv6RiM

 

Häkeln Faser – fibre de crochet – crochet fiber

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*