Fruko Gazoz Şişesinden Kurbağa Kumbara Yapmak

 

 

0

 

Evde nelerden kumbara yapabileceğinize güzel bir örnek paylaştım. Daha önce de plastik kumbara yapmak veya benzer malzemelerden kumbara yapmak için çeşitli resimli anlatım ve anlatımlı videolar paylaşmıştım.

Bu yazımın da altında değişik kumbara yapma teknikleri ve örnekleri karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemenizi öneririm. Bu yazımda paylaştığım çalışma sayesinde de fruko gazoz şişesinden kurbağa kumbara yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Aşamaları uygulayarak sizde gazoz şişesinden kumbara yapmak için bu güzel kendin yap projesini tamamlayabilirsiniz.

Plastik şişeden kurbağa kumbara yapmak olarak da adlandıracağımız bu güzel resimli anlatımdaki adımları yaptıktan sonra son olarak fermuar birleşimini de yaparak çocuklarınıza hem oynayacakları hem de para biriktirebilecekleri güzel bir kumbara yapmış olacaksınız.

 

 

Aslında bu çalışmaya cüzdan da diyebiliriz. Plastik şişeden kurbağa cüzdan yapmak diye de nitelendirebiliriz. Şimdi sizleri evde plastik şişeden cüzdan yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

fruko-gazoz-sisesinden-kurbaga-kumbara-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7443.html

Daha önce paylaştığımız Eva Kağıdından Gül Sarkaç Süs Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir