FULAR BAĞLAMA TEKNİKLERİ

 

 

0

 

Fular bağlama teknikleri arayanlar için paylaştığım bu güzel ve kolay anlatımdan yararlanarak sizde faydalanabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında en çok beğenilen kolay yapım, teknikler ve anlatımları sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaştığım çalışma da fular bağlama yöntemleri ele alınmış.

Fular takmayı seviyorsanız ve değişik fular bağlama yöntemleri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Bu güzel anlatımdaki örnekleri sizde kendi fularınızla uygulayabilirsiniz. Katılacağınız bir etkinlik veya katılacağınız bir düğüne farklı yöntemle bağlanmış fularınızla herkesi kendinize baktırabilirsiniz.

 

 

Fular bağlamayı kolaylaştıran bu güzel örnekleri kısa sürede öğrenebilir ve hemen uygulayabilirsiniz. Farklı anlatımlar buldukça yine sizlere paylaşacağım. Bu tür kolay teknikler veya bağlama yöntemlerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : pinterest

fular-baglama-teknikleri

 

 

Daha önce paylaştığımız FİMO HAMURUNDAN SEVİMLİ ANAHTARLIK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir