GAZETE KAĞIDINDAN ÖRGÜ SÜS SEPET YAPMAK

 

Gazete kağıdından örgü süs sepet yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapabilirsiniz. Gazete kağıdını kıvırarak yapacağınız bu güzel çalışma ile çok güzel sepet süs eşyasına sahip olacaksınız. Evde boş vaktinizi de değerlendireceğiniz bu güzel çalışma ile örgü sepet süs yapabilirsiniz.

Gazete kağıdından yapılması da hem malzeme sıkıntısı çekmiyorsunuz. Hem de anlatımlı çalışmadaki gibi örgü sepet çalışmasını kendinize göre geliştirebilirsiniz. Gazete kağıdını kıvırdıktan sonra malzemenizi hazırlamış oluyorsunuz. Daha sonra örgü işlemi ile sepeti örmeye başlayacaksınız.

En son örgü sepet çalışmasını sprey ile istediğiniz renge boyayabilir ve gerçekçi bir hasır sepet görünümüne de kavuşturabilirsiniz.

Anlatımlı örgü sepet yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma sayesinde sizde çok güzel örgü süs sepetler hazırlayabileceksiniz.

 

 

Kolay yapılan sepet çalışmaları ile sizde evinizi güzelleştireceğiniz gibi bu tür çalışmaları hediye olarak da sunabilirsiniz.

source

gazete-kagidindan-orgu-sus-sepet-yapmak

Daha önce paylaştığımız KUMAŞTAN ANLATIMLI İSİMLİ EL ÇANTASI YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*