Gazete Kağıtlarından Çerçeve Yapmak

 

 

0

 

Evde kullanmadığınız ve atmak istediğiniz eski gazeteleri kullanarak bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz. Gazete kağıtlarından çerçeve yapmak isteyenler paylaştığım resimli anlatımda gösterilen adımları takip ederek kolaylıkla bu güzel çalışmayı yapabilirler. Evde gazeteden tablo yapmak isteyenler bu örnek çalışmadan yararlanarak evlerine gerçek görünümlü tablolar yapabilirler. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmada malzemeler ise eski gazete kağıtları, sprey boya, yapıştırıcıdan ibarettir. Bu sayede malzemelerini kolaylıkla temin edebilirsiniz. Yapımını ise altta paylaştığım resimli anlatımda gösterildiği gibi kısa sürede yapmanız mümkün. Evde gazete kağıtlarından çerçeve yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

 

gazete-kagidindan-cerceve-yapmak

Gazete kağıdından tablo yapmak için resimli anlatımda gösterildiği gibi adımları takip etmek yeterlidir. Gazete kağıtlarını kıvrıştırdıktan sonra çubuk konumuna getirip yapıştırabilirsiniz. Yaptığınız kıvırma işleminden sonra çerçeve şeklini alacak çubukları birbiri ile yapıştırdıktan sonra sprey boya ile ahşap görünümü kazandırabilirsiniz. Çalışmayı tamamladıktan sonra içerisine bir resim koyarak ahşap görünümlü tablo çalışmasını tamamlamış olursunuz. Bu güzel çalışmayı yapıp tamamladıktan sonra evinizde kullandığınızda gelen misafirleriniz bu çalışmayı gerçek bir tablo olarak göreceklerdir. Gazete kağıdından çerçeve yapıp tablo konumuna getirdiğinizi söylediğinizde ise yüzlerinde bir şaşkınlık ifadesi oluşabilir. Kolay gelsin.

source : http://pinthemall.net/pin/535f26c4ad022/

 

 

Daha önce paylaştığımız Kağıttan Duvara Dekoratif Süs Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir