GAZETE KAĞITLARINDAN SEPET ÖRME

 

 

0

 

Gazete kağıtlarından sepet örme örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde beğeneceksiniz. Daha önce çoğu kez gazete kağıdından sepet yapmak veya örmek için anlatımlar paylaşmıştık. Onlar da işinize yarayacak ve hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da inceleyin.

Anlatımlı hasır sepet örgü yapımı sayesinde sizde gerçek hasır sepete benzeyen eşyalar üretebileceksiniz. Gazete kağıtlarından sepet örmek için paylaştığım bu güzel ve anlatımlı çalışma sayesinde boş vakitlerinizi de değerlendirmiş olacaksınız.

Gazete kağıtlarından sepet nasıl yapılır diyenler için paylaştığım anlatımları çok beğeneceksiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan hasır sepet çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

source : pinterest

gazete-kagitlarindan-sepet-orme

 

 

Daha önce paylaştığımız FOTOĞRAF BASKILI ALTLIK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir