Gazoz Kapağından Kolye

 

 

0

 

Gazoz Kapağından Kolye

Gazoz kapağı kullanılarak yapılan kolye çeşitlerini bu başlıkta sizlere sunuyoruz. Farklı bir çalışma ve gerçekten güzel görünüyorlar. Evde gazoz kapaklarından takı yapabilirsiniz. Gazoz kapaklarından takı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Böyle ilginç çalışmaların satılacağını düşünüyorum.

Sizde gazoz kapaklarını değerlendirebilir ve değişik çalışmalar yapabilirsiniz. Biraz ince bir çalışma olduğu için dikkat ve sabır gerektiriyor. Bu yüzden herkesin yapamayacağını düşünüyorum.

Gazoz kapaklarından takı yapmak veya gazoz kapağı değerlendirme çalışması olarak farklı örnekler hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmaları veya bu tür uğraşları sitemizde fazla fazla bulabilir ve inceleyerek yapımını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

gazoz-kapagindan-kolye-yapimi

gazoz-kapagindan-kolye-yapimi2

 

 

Daha önce paylaştığımız 2015 Şık Banyo Tasarımları başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir