Gazoz Kapağından Kolye


gazoz-kapagindan-kolye-yapimi

Gazoz Kapağından Kolye

Gazoz kapağı kullanılarak yapılan kolye çeşitlerini bu başlıkta sizlere sunuyoruz. Farklı bir çalışma ve gerçekten güzel görünüyorlar. Evde gazoz kapaklarından takı yapabilirsiniz. Gazoz kapaklarından takı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Böyle ilginç çalışmaların satılacağını düşünüyorum.

Sizde gazoz kapaklarını değerlendirebilir ve değişik çalışmalar yapabilirsiniz. Biraz ince bir çalışma olduğu için dikkat ve sabır gerektiriyor. Bu yüzden herkesin yapamayacağını düşünüyorum.

Gazoz kapaklarından takı yapmak veya gazoz kapağı değerlendirme çalışması olarak farklı örnekler hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmaları veya bu tür uğraşları sitemizde fazla fazla bulabilir ve inceleyerek yapımını öğrenebilirsiniz. Kolay gelsin.


gazoz-kapagindan-kolye-yapimi

gazoz-kapagindan-kolye-yapimi2

2015 Şık Banyo Tasarımları başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*