Gazoz Kapaklarından Çiçek Yapılışı

 

 

0

 

Gazoz Kapaklarından Çiçek Yapılışı

Tükettiğimiz gazozlardan çıkan kapakları genelde atarız, yada içtiğimiz teneke kutuyla birlikte çöpe göndeririz. Fakat bu yazımızda sizlere o kapakları atmamanız gerektiğini hatırlatacağız. Resimli anlatımdaki gibi sizde gazoz kapaklarını kullanarak harika çiçek süslemeleri yapabilirsiniz.

Evde gazoz kapaklarından süs yapmak veya takı yapmak gibi değişik fikirleri de sitemizde bulacaksınız. Gerçekten nelerden neler yapıldığını gördükçe ben çok şaşırıyorum. Eminim ki sizde benim gibi gördüğünüzde şaşırdığınız çalışmalarla karşılaşıyorsunuzdur.

Evde gazoz kapağından çiçek yaparak boş vakitlerinizi bu tür güzel çalışmalarla da değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

 

gazoz-kapaklarindan-cicek-yapimi

Bu yazının yabancı dillerdeki başlığı : flower crown cap – Blume Kronkorken – bouchon couronne de fleurs – blomst krone cap – سقف تاج زهرة – цветок кронен

 

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Balık Çizimi Resimli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir