GAZOZ ŞİŞESİNDEN YAPRAKLI SÜS YAPMAK

 

 

0

 

Gazoz şişesinden yapraklı süs yapmak veya süs yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum.

Kolay bir şekilde plastikten yapay çiçek yapabilir ve evinizi güzelleştirmek için bu tür çalışmaları dekoratif amaçlı kullanabilirsiniz.

Evde plastikten yapraklı yapay çiçek yapmak için paylaştığım diğer çalışmaları hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Kolay yapılan çiçek çalışmalarının anlatımlı resimlerini buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim.

Gazoz şişesinin plastiği hem yeşil hem de diğer şişelere bakış daha kıvrımlı olduğu için tercih edebilirsiniz. Gazoz şişesinden yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evde eğlenerek yapabilirsiniz.

 

 

Hem kendinize yeni bir hobi edinmiş olursunuz. Gazoz şişesiyle yapraklı süs yapmak için anlatımlı çalışma ise şöyle ;

gazoz-sisesinden-yaprakli-sus-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız SOSİS BALONLA KALPLİ KAPI SÜSÜ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir