Eski Kıyafetlerinizi Dantelle Yenileme

Eski Kıyafetlerinizi Dantelle Yenileme

Eski kıyafetlerinizi yenilemek ister misiniz? Bu yazımızda sizlere eski giysilerinizi yesyeni bir hale getirebilmenizi sağlayacak resimli anlatım paylaşacağız. Eski kıyafetlerinizi dantelle yenileme sayesinde, eski kıyafetlerinizi yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Böylece yeni kıyafet alma derdinden kurtulurken, kendinize yeni yeni kıyafetler de yapmış olursunuz.

 
 

aggiornare vecchi vestiti – refresh old clothes – rafraîchir vieux vêtements – erfrischen alte Kleidung – genopfriske gamle tøj – refrescar roupas velhas

 

Yırtık Kotlarınızı Kendiniz Tasarlayın başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. nasıl yırtık kot yapılır, yırtık kot modası ve yırtık kot nasıl oluşturulur hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir