Evde Çamaşır Makinesi Kazanından Işıklı Sehpa Yapımı

Evde Çamaşır Makinesi Kazanından Işıklı Sehpa Yapımı

İlginç tasarımlar gördüğümde bunları sizinle paylaşmayı çok istiyorum. Çünkü bilen vardır, gören vardır, görmeyen veya bilmeyen vardır. Bazen ben nette dolaşırken farklı çalışmalar görüyorum. Bunları bir yakın arkadaşımın gördüğünü pek sanmıyorum. Ama ben burada paylaşırsam, biliyorum ki onlarda görürler.

 
 

Bu yazımda sizlere farklı bir tasarım gördüm onu paylaşmak istiyorum. Evde çamaşır makinesi kazanından ışıklı sehpa yapmışlar. Nasıl yapıldığını sormayın, gerçekten çok şaşırtıcı… Eski çamaşır makinesi desem değil, yeni kazanı alıp da sehpa yapma fikri de oldukça ilginç… bu işi bir Türk’ün yapacağını da pek zannetmiyorum.

 

Evde Kolay Lastikten Bileklik Nasıl Yapılır? - Anlatımlı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde kolay lastikten bileklik yapımı, evde lastikten bileklik nasıl yapılır ve evde lastikten bileklik yapılışı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir