Örgü Çanta Modelleri

Örgü Çanta Örnekleri

Örgü çanta modellerini bu başlık altında topladık. Birçok farklı şekilde yapılmış örgü çanta modellerini kolaylıkla bu başlık altında inceleyebilirsiniz. Altta paylaştığımız birbirinden güzel örgü çanta örneklerine bayılacaksınız. Kolay örgü çanta modelleri sayesinde sizde çok güzel çantalar ortaya çıkarabilirsiniz.

 
 

Evde örgü çanta yapmak isteyenler olabilir diye onlara değişik fikir vermek için güzel örnekler paylaşmak istedim. Anlatımlı çanta örnekleri sayesinde sizde adım adım bu güzel çalışmaları yapmak için ilham alabilirsiniz. Anlatımlı kolay çanta yapımıyla alakalı birçok çalışmayı hemen yazımızın altında da bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

Netztasche Modelle – mesh bag models – maille modèles de sac – mesh taske modeller – Os modelos de saco de malha – maglia modelli bag

 

Kolay Hediye Kutusu Şablonları başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. hediye kutusu hazırlama, hediye kutusu nasıl hazırlanır ve hediye kutusu şablonları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ceyda diyor ki:

    elinize sağlık paylaştığınız modeller çok güzelmiş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir