Örgü Çiçek Modelleri

Örgü Çiçek Modeli

Bu başlığımızda sizlere örgü çiçek modellerini bir araya getirdik. Hepsi alıntı ve örnek çalışmalardır. Bu başlık sadece fikir almanız açısından tanıtım amaçlı oluşturulmuştur. Birbirinden değişik ve güzel örgü çiçek motif örneklerini sizler için derledik. Umarım beğenirsiniz. Sizde evde örgüden çiçek motifi yapmak istiyorsanız veya yapıyorsanız, bu güzel örnekler işinize yarayacaktır.

 
 

Hatta ilham alacağınız motiflerin olduğunu düşünüyorum. Sitemizde eğitici olarak örgü çiçek örneği yapımıyla alakalı resimler ve videolar da yer alıyor. Hemen altta karşınıza çıkacaklar. Mutlaka onları da incelemeyi unutmayın. Birbirinden değişik örgü çiçek motifleri ile şimdi sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

Tığ İşi Çilek Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. nasıl tığ işi çilek yapılır, tığ işi çilek nasıl yapılır ve tığ işi çilek nasıl yapılıyor hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir