Süt Kutusundan Cüzdan Yapılışı

Süt kutusundan cüzdan yapılışıyla alakalı derlediğimiz bu içerik sayesinde sizde çocuklarınızla güzel ve eğlenceli bir aktivite yapabileceksiniz. Boş zamanınız varsa ve çocuklarınızı el becerilerini geliştirmeleri için yakaladıysanız, bu güzel çalışmayı onlarla yapmayı deneyebilirsiniz. Ayrıntılar altta ;

Eğlenceli zaman geçirmek ve kendinize pratik bir şekilde cüzdan yapmak ister misiniz? Evet evet yanlış duymadınız cüzdan… evinizde tükettiğiniz süt kutusundan cüzdan yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı çalışmalardan yararlanarak, sizde çocuklarınıza bu eğlenceli çalışmayı yapabilir ve onlarla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay olan bu çalışmanın anlatımlı videosu ise aşağıda…

 
 

Peki bu cüzdanı neyle ve nasıl yapacaksınız? Merak etmeyin tüm cevaplar bu yazımızda. Öncelikle cüzdan yapmak için bize bir süt kutusu gerekmekte… Aşağıda paylaştığımız videoyu izleyebilir ve sizde kendiniz için basit bir şekilde kendi güzel cüzdanınızı yapabilirsiniz.

 

Bunu ister kendiniz yapın, isterseniz çocuğunuz ile eğlenceli zaman geçirmek içinde yapabilirsiniz.

Süt Kutusundan Cüzdan Yapımı Videosu ;

Süt Kutusundan Yapılan Cüzdan Resimleri ;

 

 

 

 

 

 

Sizde bu şekilde harika cüzdanlar yapabilirsiniz. Hem çocuklarınızın el becerilerini geliştirmiş olursunuz. Hem de okulda ödev verilecek olursa, onların hayal gücünü zenginleştirmiş olursunuz.

carton de lait portefeuille – milk carton wallet – Milchkarton wallet

 

Banka Kartından Küçük Saksıların Yapılışı başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. banka kartından saksı, banka kartını değerlendirmek ve carte de crédit miniature pot hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk diyor ki:

    Sizde bu çalışmalar ile çocuklarınızın hayal gücünü geliştirmelerine katkıda bulunabilirsiniz. Haydi videoyu açın ve çocuğunuz ile bu güzel çalışmayı yapmayı deneyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir